Dostopnost
  • Navigacija preko tipkovnice
  • Izključi animacije
Kontrast
  • Visok kontrast
  • Sivine
Besedilo
  • Povečaj pisavo
  • Pomanjšaj pisavo
  • Označi naslove
  • Označi povezave
  • Podčrtaj povezave
Zemljevid strani
Izjava o dostopnosti

zaposleni Cene Štupar

Zaposleni

 

mag. Bojan Hajdinjak
Direktor javnega zavoda
01 234 4404

031 729 905
bojan.hajdinjak@cene-stupar.si

Nina Debevec
Tajništvo zavoda

030 705 895
nina.debevec@cene-stupar.si

Renata Bačvić, univ. dipl. inž. tekstilne tehnologije
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje srednjih šol za odrasle in NPK ter svetovalka
01 234 4412

030 333 500

renata.bacvic@cene-stupar.si

Samka Baltić
Snažilka
 
Branka Bricl, univ. dipl. inž. geologije
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje srednjih šol za odrasle
01 234 4406

041 606 285
branka.bricl@cene-stupar.si

Andreja Glavač, univ. dipl. ekonomistka
Samostojna strokovna delavka

030 722 088
andreja.glavac@cene-stupar.si

Dragica Glažar, univ. dipl. politologinja
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje projektov in svetovalka

05 933 6410

030 642 425
dragica.glazar@cene-stupar.si

Lucija Hajdinjak, mag. poslovnih ved
Samostojna strokovna delavka, referat

01 234 4420
030 646 919
lucija.hajdinjak@cene-stupar.si

Andreja Ivanič, prof. angleščine
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje projektov

030 642 772
andreja.ivanic@cene-stupar.si

Mira Jakupaj, uni. dipl. soc. kul. in prof. teologije

Samostojna strokovna delavka

031 600 410

mira.jakupaj@cene-stupar.si

Jure Jamšek, univ. dipl. pedagog
Organizator izobraževanja odraslih za področje srednjih šol za odrasle in projektov

01 234 4425

030 645 365
jure.jamsek@cene-stupar.si

Aleksandra Janežič, dipl. marketinga
Samostojna strokovna delavka – marketing in odnosi z javnostmi

030 313 612
aleksandra.janezic@cene-stupar.si

Sanda Jerman, dipl. organizatorka-menedžerka

Vodja podjetniških in HR projektov

030 640 262

sanda.jerman@cene-stupar.si

Urša Korošec
Organizatorka izobraževanja odraslih, svetovalka

01 234 4420

030 646 919

ursa.korosec@cene-stupar.si

Vlado Krulčić
Hišnik
030 641 144

vlado.krulcic@cene-stupar.si

Mateja Lakner Vrtačnikprof. razrednega pouka 
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje srednjih šol za odrasle
01 234 4412

030 709 889

mateja.lakner-vrtacnik@cene-stupar.si

Ksenija Mavrinac, prof. slovenščine
Organizatorka izobraževanja odraslih

030 640 261
ksenija.mavrinac@cene-stupar.si

mag. Jana Mlačnik

Vodja ključnih strank v podjetjih, HR svetovalka, organizatorka izobraževanj za podjetja  

031 729 908
jana.mlacnik@cene-stupar.si

Primož Mušič, prof. slovenščine   

Samostojni strokovni delavec, referat 

041 349 182
primoz.music@cene-stupar.si

Urška Pahulje, prof. pedagogike in andragogike in dipl. rusistka
Samostojna strokovna delavka, referat
01 2344 420

041 349 182
urska.pahulje@cene-stupar.si

Angela Plazar

Knjigovodja

01 234 4417

051 648 048

angela.plazar@cene-stupar.si

Katja Potočnik Nussdorfer, prof. zgodovine in prof. italijanščine

Organizatorka izobraževanja odraslih za področje projektov in osnovne šole

01 234 4414

030 313 617

katja.potocnik@cene-stupar.si

Nika Rant, dipl. org. inf.

Samostojna strokovna delavka

01 234 4400

030 649 891
nika.rant@cene-stupar.si

Alenka Rezar, univ. dipl. inž. živilske tehnologije
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje osnovne šole
 

041 606 268
alenka.rezar@cene-stupar.si

Maja Rotar, univ. dipl. socialna delavka
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje projektov in svetovalka

030 704 364
maja.rotar@cene-stupar.si

Nina Savšek, dipl. org. inf.
Samostojna strokovna delavka
01 234 4427

030 705 895
nina.savsek@cene-stupar.si

Jernej Trajbarič
Samostojni strokovni delavec na področju informatike
030 478 666

jernej.trajbaric@cene-stupar.si

Rok Trdan, prof. geografije in zgodovine
Organizator izobraževanja odraslih za področje vseživljenjske karierne orientacije in projektov in svetovalec
01 320 4892

031 729 904
rok.trdan@cene-stupar.si

Alida Zagorc Šuligoj, prof. italijanščine in univ. dipl. bibliotekarka
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje tujih jezikov,  projektov in svetovalka
01 234 4414

041 727 458
alida.suligoj@cene-stupar.si

Tanja Zakotnik Jeršin
Referat, administratorka

01 234 4421

041 606 057

tanja.jersin@cene-stupar.si

Erika Zakrajšek, univ. dipl. ekonomistka
Knjigovodja
01 234 4417

030 323 616
erika.zakrajsek@cene-stupar.si

Sabina Zupan, univ. dipl. socialna delavka
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje projektov in svetovalka

030 722 066
sabina.zupan@cene-stupar.si

Nina Živković, univ. dipl. sociologinja
Organizatorka izobraževanja odraslih za področje projektov

030 646 939
nina.zivkovic@cene-stupar.si

Pišite nam

Vaš e mail naslov

Vprašanje

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obiskanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih